واکنش شمسایی به عنوان مهم ستاره ایرانی

واکنش شمسایی به عنوان مهم ستاره ایرانی

به گزارش خبرگزاری لاکو؛ وحید شمسایی، سرمربی تیم ملی فوتسال ایران در گفت وگو با لاکو در خصوص انتخاب سالار آقاپور به عنوان بهترین بازیکن جوان فوتسال از دید رسانه فوتسال پلنت گفت: سالار مزد زحمات این چند ساله را کشید و در جام ملت های 2021، از ارکان اصلی تیم ملی برای صعود به فینال بود و حتی در همین مسابقات اخیر هم دقایقی را با مصدومیت بازی کرد.

او درباره قرعه کشی جام جهانی و اظهار نظر برخی فوتسالی ها درباره قرعه آسان ایران گفت: اصلا چنین چیزی نیست و قرعه آسانی نصیب ما نشده است. ما کار سختی داریم زیرا هر سه تیم از تیم های خوب قاره شان هستند. متاسفانه در مصاحبه های اخیر دوستان، حرف هایی زده شده که نشان می دهد اطلاعاتشان در خصوص فوتسال به روزرسانی نشده و در حد همان قرون وسطی مانده است. الآن دیگر کار راحت در فوتسال نداریم و همین جام ملت های اخیر، مثال واضح این اتفاق بود؛ جایی که بزرگانی چون ژاپن در مرحله گروهی حذف شدند و تیم های نوظهوری مثل افغانستان و تاجیکستان درخشیدند.

سرمربی تیم ملی درباره این که آیا از عملکرد فدراسیون فوتبال در مسیر جام جهانی راضی است یا خیر؟ پاسخ داد: ما تا یک هفته بعد از جام ملت هاف درگیر مراسم و جشن ها بودیم. بعد از آن جلسه ای با آقای اصولی گذاشتم و برنامه های خودم را دادم. به دلیل حضور تاج در تایلند و همچنین شهادت رییس جمهور، وقفه ای در برنامه ها افتاد و قرار است آقای اصولی فردا (چهارشنبه) به ایران برگردد تا صحبت و برنامه ریزی کنیم. اعتقاد من این است که هر روزی که به جام جهانی نزدیک می شویم، روزهایمان را از دست می دهیم. نهایت تلاشی که می توانیم انجام دهیم این است که از روی اعتبارمان با کشورهای مختلف درباره بازی های دوستانه صحبت و آنها را راضی کنیم. بقیه کار بر گردن فدراسیون فوتبال است.

وی ادامه داد: در همین مسیر هم خیلی ها سنگ اندازی می کنند. متاسفانه در این کشور افرادی وجود دارند که فقط ملیت شان ایرانی است و کاری جز ضرر رساندن بلد نیستند که انجام دهند. ما تلاش می کنیم با 2 یا 3 کشور رنکینگ بالا بازی های دوستانه داشته باشیم و هر موقع این دیدارها قطعی شد، نام کشورها را رسانه ای خواهیم کرد.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "واکنش شمسایی به عنوان مهم ستاره ایرانی" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "واکنش شمسایی به عنوان مهم ستاره ایرانی"، کلیک کنید.