واکنش عنایتی به بازی با استقلال/ امیدوارم سربلند بیرون بیاییم – خبرگزاری لاکو | اخبار ایران و جهان

واکنش عنایتی به بازی با استقلال/ امیدوارم سربلند بیرون بیاییم - خبرگزاری لاکو | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار لاکو، تیم فوتبال پیکان در پایان هفته بیست و نهم لیگ برتر با کسب 27 امتیاز در مکان سیزدهم جدول قرار دارد و این تیم با توجه به نتایج سایر دیدارها در کنار فولاد و استقلال خوزستان جز مدعیان سقوط به دسته پایین تر به حساب می آید.

پیکان در آخرین بازی خود در لیگ برتر روز شنبه 12 خرداد در ورزشگاه پاس میزبان استقلال تهران است و شاگردان رضا عنایتی برای افزایش امیدهای خود جهت بقا در لیگ برتر نیازمند کسب امتیاز در این بازی هستند.

رضا عنایتی سرمربی تیم پیکان در خصوص دیدار با استقلال اظهار داشت: هفته آخر با استقلال بازی داریم که در کورس قهرمانی است و تمام توانش را می گذارد که بتواند سه امتیاز را بگیرد. شرایط ما در جدول فوق العاده سخت است و باید حتماً از بازی با استقلال امتیاز بگیریم.

او ادامه داد: امیدوارم بازی خوبی شود و همه تمرکز و توان مان را برای کسب نتیجه در این بازی می گذاریم.

عنایتی تصریح کرد: این فصل برای من فصل فوق العاده کابوس واری بود و از مدیران باشگاه و هیات مدیره تشکر می کنم که پشت من ایستادند و امیدوارم در این آزمون سربلند بیرون بیاییم و در لیگ برتر بمانیم.

او در خصوص ورزشگاه میزبان این دیدار گفت: بازی با استقلال در ورزشگاه پاس برگزار می شود و تا جایی که من اطلاع دارم حدود 60 نفر می توانند به عنوان تماشاگر وارد ورزشگاه شوند.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "واکنش عنایتی به بازی با استقلال/ امیدوارم سربلند بیرون بیاییم – خبرگزاری لاکو | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "واکنش عنایتی به بازی با استقلال/ امیدوارم سربلند بیرون بیاییم – خبرگزاری لاکو | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.