پیروزی یک نیمه ای شمس آذر برابر ملوان – خبرگزاری لاکو | اخبار ایران و جهان

پیروزی یک نیمه ای شمس آذر برابر ملوان - خبرگزاری لاکو | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار لاکو، تیم های فوتبال شمس آذر و ملوان از ساعت 17:15 و در ورزشگاه سردار آزادگان قزوین با قضاوت علی بای رو در روی هم قرار گرفتند که نیمه اول این بازی با نتیجه یک بر صفر به سود شمس آذر به پایان رسید.

ترکیب شمس آذر: علیرضا جعفرپور، صادق آلبوصبیح، علی آزادمنش، محمدرضا رضایی (31- کارت زرد)، هومن ربیع زاده، حسین گودرزی، محسن طرحانی، پوریا سرآبادانی، محمد پاپی، امیرمحمد نسایی، فراز امامعلی

ترکیب ملوان: حبیب فرعباسی، حامد نورمحمدی، محمد طیبی، آرمان اکوان، پدرام قاضی پور، مجید عیدی، میلاد سرلک، یویا پورعلی، رضا جعفری (40- کارت زرد)، محمد عمری و محمدرضا سلیمانی

بازیکنان شمس آذر به واسطه حضور هواداران خود بازی را بهتر آغاز کردند و در همان دقایق ابتدایی بازی موقعیت هایی را روی دروازه شمس آذر تدارک دیدند که در دقیقه 5 و پس از چند رفت و برگشت توپ، روی غفلت مدافع و دروازه بان ملوان محمد پاپی توانست گل اول بازی را به ثمر برساند تا حساب کار یک بر صفر به سود شمس آذر شود.

بازیکنان ملوان در نیمه اول بارها در تله آفساید بازیکنان شمس آذر گیر افتادند و خط دفاعی تیم میزبان در این زمینه هوشیارانه عمل کرد.

مهدی تارتار سرمربی ملوان به دلیل اعتراضات زیاد به داور بازی از او کارت زرد دریافت کرد.

محمدرضا سلیمانی در دقیقه 43 و در محوطه جریمه شمس آذر صاحب توپ شد و اقدام به شوت زنی کرد که توپ او با بی دقتی از بالای دروازه شمس آذر راهی اوت شد. در نهایت نیمه اول این بازی با نتیجه یک بر صفر به سود شمس آذر به پایان رسید.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "پیروزی یک نیمه ای شمس آذر برابر ملوان – خبرگزاری لاکو | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "پیروزی یک نیمه ای شمس آذر برابر ملوان – خبرگزاری لاکو | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.